Onze Crowd

Yasser Dehnavi

Directeur / Senior Online Marketeer
yasser@crowdmedia.nl
06 4211 0518

Wouter Hameka

mede-eigenaar / Online Marketeer, gespecialiseerd in campagne management
wouter@crowdmedia.nl
06 2412 7058

Willeke Stam

Online Marketeer, gespecialiseerd in content marketing
willeke@crowdmedia.nl
06 2826 3709

Patricia Scharloo

Secretaresse a.k.a. kantoor held
patricia@crowdmedia.nl
038 7503 493

Loïs Engels

Junior Online Marketeer
lois@crowdmedia.nl
038 7503 493

AnneFleur Boschman

Online Marketeer
annefleur@crowdmedia.nl
06 3819 2616

Aukje Oosterveen

Traffic Manager
aukje@crowdmedia.nl
06 4167 1174

Annique van den Brink

Content Marketeer
annique@crowdmedia.nl
06 3414 0942

Esther van Raalte

Online Marketeer
esther@crowdmedia.nl
06 5161 8802

Elise Taselaar

Stagiaire
elise@crowdmedia.nl